Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

O nás

Firma Klement dlouhodobě (od roku 1991) nabízí služby v oblasti BOZP, PO a ochrany životního prostředí. Od začátku roku 2011 zahrnula do svého portfolia služby spojené s přípravou a zajištěním certifikace standardů ISO 9 001 QMS, ISO 18 001 OHSAS a ISO 14 001 EMS dle ISO 19 011.

Jak už rozrůstající se portfolio služeb naznačuje, dlouhodobou strategií firmy Klement je zaměření se na neustálé zvyšování úrovně a kvality nabízených služeb.

Všichni zaměstnanci firmy Klement jsou pečlivě vybíráni nejen s ohledem na odbornou kvalifikaci a profesní zkušenosti, ale i na komunikační schopnosti. Při výběru je kladen důraz na respekt k liteře a ducha všech platných předpisů, vyznávání vysokého standardu etiky, ohledu na lidská práva, životní prostředí, bezpečnost, užití nových poznatků v oboru a na další ukazatele.
Působnost společnosti je celá Česká a Slovenská republika. Centrála společnosti se nachází v Brně na ulici Dřevařská 10. Pobočky jsou rozmístněny tak,aby bylo možno efektivně činnosti vykonávat v celé ČR a SR .